To, že sem občas zabloudíte nebo dokonce někdo čas od času napíše komentář i přesto,
že je tento blog včetně mé maličkosti neaktivní již takovou dobu,
pro mě doopravdy hodně znamená. Děkuji

Oblíbené blogy

Seznam oblíbených blogů

6. února 2012 v 1:18 | Lowiska

»SEZNAM OBLÍBENÝCH BLOGŮ«


~ ~ ~

Vypsala jsem, na koho jsem si vzpomněla, pokud si ještě vybavím někoho dalšího, doplním ho, takže článek tudíž berte jako nedokončený. Vy, co tady jste, jste zde jistě z nějakého důvodu. Seznam je dle abecedního pořadí písmen v přezdívkách.

Aktualizováno: 17.8. 2012

~ ~ ~


Oblíbené blogy

5. prosince 2010 v 16:49 | Lowiska
Založila jsem nový seznam Oblíbených blogů aneb Favourite blogs. Ten předchozí byl totiž smazán i se všemi souvisejícími články a informacemi.

Jsou tam blogy, které navštěvuji téměř denně a ráda, protože tam mám co číst, na co se dívat, nebo mám prostě jen v oblibě autora/autory/autorku/autorky/.

Neptejte se, zda se můžete stát mým oblíbeným blogem, takhle to nefunguje. Prostě se tady jednou buď najdete nebo ne. Není k tomu třeba dělat nic konkrétního. Ale počítejte s tím, že pokud u Vás nebudu mít co číst nebo mě Váš blog něčím nezaujme, na seznamu nebudete.

Je celkem pochopitelné, že se bude časem měnit, že Vás mohu kdykoliv přidat nebo naopak, smazat. Když se tam nenajdete, tak tam prostě nejste. Třeba se tam najdete jindy, třeba vůbec ne. Takhle to prostě chodí.

Není Vaší povinností mě mít také v oblíbených blozích, spřátelených blozích nebo jak tomu říkáte. Je jen Vaším svobodným rozhodnutím, zda tam budu také, když jste Vy v tom mém, nebo ne.

Seznam najdete tady: Seznam Oblíbených Blogů

Dokonáno.. nový seznam FavouriteBlogs

20. února 2010 v 9:32 | Lowiska
A je hotovo a rozhodnuto, jak už jsem se nedávno zmínila, tak zrušením SBé nastává éra FavouriteBlogs aneb oblíbených blogů (FV). Když jsem k tomu článku napsala, že se má každý ze spřátelených blogů vyjádřit, myslela jsem to smrtelně vážně. Tím chci říct, že je seznam aktualizovaný, tak se můžete podívat.

Aktualizace: Můžete si mě samozřejmě nechat v seznamu SBé, nemusíte kvůli mě tvořit novou rubriku nebo cokoliv jiného. Děkuji za pochopení.

To znamená, že teď, když už nejsem Vaším SBé, nemusím pravidelně "obíhat", nejsem povinna Vám psát komentáře, nejsem povinna splňovat jiné Vaše podmínky pro spřátelené blogy, protože už jím nejsem! A pokud se Vám to nelíbí, nemusíte ke mě chodit ani mě mít v jakémkoliv seznamu. Neznamená to ale, že to nebudu dělat, že k Vám nebudu chodit a psát komenty. Záleží to ale hodně i na Vás a na Vašem přístupu, protože když od Vás neuvidím měsíc komentář, tak je logické, že se u Vás neobjeví ani ten můj. Vážně to už jinak nejde.

Rušení spřátelených blogů + jiný režim a pravidla

15. února 2010 v 23:23 | Lowiska
Už-mě-to-nebaví. Pořád hlídat a sledovat, jestli jsem se nezapoměla zapsat do té a té aktualizace, jestli třeba jsem nezapoměla něco okomentovat, nebo dodržovat Vaše (některá mnohdy neuvěřitelná) pravidla a vůbec... proto ruším sbéčení jako takové.

Pozor! Nemusíte se děsit, místo toho zavádím takzvané Oblíbené Blogy. V této rubrice budou ti, ke kterým chodím ráda a často, ale hlavně ti, co neberou SBéčení jako povinnost a taky ke mě (více či méně, to je na Vás) rádi chodí. 

Podívejte se, měli byste se do mě taky někdy vžít, nejsem stroj ani robot na komenty, podle by měli mít hlavu a patu, taky si pokaždé chci prohlédnout, co se za dobu, co jsem zrovna třeba u Vás nebyla, stalo nového, a když je Vás takových přes padesát, tak věřte, že to zabere opravdu hodně času... nemluvě o tom, že když není nálada, tak to stojí za starou belu.

 
 

Reklama