To, že sem občas zabloudíte nebo dokonce někdo čas od času napíše komentář i přesto,
že je tento blog včetně mé maličkosti neaktivní již takovou dobu,
pro mě doopravdy hodně znamená. Děkuji

Únor 20104. kapitola

25. února 2010 v 10:00 | Lowiska |  Child of Prodigy

Rozhovor (nelcasojkova.blog.cz)

24. února 2010 v 21:30 | Lowiska |  Blog

S rozhovory se v poslední době roztrhl pytel se mi zdá. Tady je další z nich, na téma blog, sims, grafika a já... otázky pokládala Berry (najdete ho také v časopise na blogu nelcasojkova, pro který byl tento rozhovor určen).

Za dobrotu na žebrotu..

24. února 2010 v 18:53 | Lowiska |  Aktuálně na blogu
Tak takhle by to nešlo miláčkové.. já jsem trpělivý a tolerantní člověk, snesu toho hodně, ale tohle je vážně příliš. Kopírování vlastní tvorby, mé tvorby, je porušování autorských práv. Mluvím o tom, že jsem dnes (náhodou) přišla na jeden blog, a já jdu přes různé odkazy v komentech, všímám si, co to je za adresy a dávám přednost těm, které neznám, a na kterých jsem nebyla. A tohle je jeden z nich.

Šokovalo mě, když jsem na blogu viděla nastavený jeden z mých free designů.
Samozřejmě neúplný, okraje neměla jak zkopírovat, asi moc složité. Málem to se mnou seklo normálně. Nepamatuju si, že bych na ten blog něco nastavovala, a když už bych to dělala, tak to dokončím úplně přece, to je logické. Ostatně se podívejte sami, co provedla s mým designem:

[Edit 11:41 - Stížnost byla uznána, design z blogu smazán.]

Pro případ, že by tam už design jednou nebyl, doplním screeny (jsou v celém článku).

Já toho ale mám vážně dost. Netuším, jak to udělala, kde k tomu design přišla, když jsem ho nikde nezveřejňovala (mám na mysli velký náhled).. možností je taky to, že se o něj podělila některá z blogerek, kterým jsem design na blog nastavovala, určitě budou vědět, které to jsou. Jakmile zjistím, že tomu tak je, tak si mě vážně nechtějte poznat vytočenou. I tento článek už píšu s chladnou hlavou. ↓↓↓

Hodnocený blog - Ajinka

24. února 2010 v 10:17 | Lowiska |  Zhodnocené blogy
Autorka blogu: Ajinka
Adresa blogu: www.ajinka-sims2.blog.cz


1. první dojem - při otevření blogu se hned objeví divně se tvářící símka, což mě popravdě skoro vyděsilo:D.. jednoduchý design, nelíbí se mi ta kombinace žluté barvy písma na stránce a modro-zelené v menu.. (7/10b)

2. design - jak jsem řekla, vytvořený velmi jednoduše, obrázek, brushe a pár sladěných barev, vrstvy na sebe, vlevo nahoře světlo a tím to hasne.. příště zvol jiné barvy, více si s tím pohraj, stránka nemusí být vždy bílá, nebo jednobarevná.. (7/10b)

3. menu a jeho přehlednost - menu je přehledné, klikací, jen bych ho trochu přeorganizovala.. už jsem taky ale řekla, že se mi nelíbí, do jaké je laděné barvy spolu s písmem na stránce, vzhledem k odstínu celého designu.. ne moc dobře se to k sobě hodí.. a taky ta dvojtečka za textem se mi nelíbí.. (7/10b)

4. články - přidáváš skoro každý den, tak nevím, proč si často stěžuješ na to, že nestíháš, protiřečíš si:D.. zklamal mě pravopis (nevjenuji), trochu úprava textu a článků.. čtětě to po sobě prosím Vás, vždyť to je někdy neuvěřitelně těžké, po Vás něco luštit;).. (6/10b)

5. celkový dojem - nemáš vůbec špatný blog, jen se mu nevěnuješ dostatečně tak, jak by si zasloužil.. jasně, nedostatek času, škola, atd. atd. - známe.. ale i přesto všechno jsme si blogy zakládali, tak proč se na to teď vymlouvat? /rozuměj pořád, v každém článku, prakticky furt místo přidávání normálních článků - téměř samé omluvy/.. (7/10b)

Celkem bodů: 34/50 bodů


Shrnutí: Určitě zapracuj na tom pravopise, já se opravdu vyděsila, když jsem to viděla. Taky si myslím, že když někdo vidí pěkný, upravený článek bez chyb a překlepů, hned se mu čte lépe, a zvýší se pravděpodobnost, že ti napíše komentář, i když to třeba vůbec neměl v úmyslu. Grafika ti celkem i jde, ale neusni na vavřínech, ještě nejsi zas moc zkušená. Sims i jiná tvá vlastní tvorba se mi líbí, snažíš se. Chce to trénovat, a studovat návody. Dej si více záležet na úpravě článků. Když budeš mít pořádek na blogu, budou se i návštěvníci u tebe cítit lépe;)
Návštěvnost (15.2. 2010 - 21.2.2010)

22. února 2010 v 16:25 | Lowiska |  Návštěvnost
Návštěvnost za minulý týden (15.2. 2010 - 21.2. 2010) je:

Pondělí: 171
Úterý: 233
Středa: 225
Čtvrtek: 235
Pátek: 267
Sobota: 327
Neděle: 275

Celkem: 1733