To, že sem občas zabloudíte nebo dokonce někdo čas od času napíše komentář i přesto,
že je tento blog včetně mé maličkosti neaktivní již takovou dobu,
pro mě doopravdy hodně znamená. Děkuji

Listopad 2009

Nový zimní design

30. listopadu 2009 v 19:19 | Lowiska |  Blogový šatník
Ode dneška má blog nový design. Je světlý (což u mě není zrovna obvyklé), a hlavně je na zimní téma. Když už se nejspíš sněhu letos do Vánoc nedočkáme, tak aspoň na designech bychom si mohli dopřát:)

Taky ještě stojí za připomenutí, i když vůbec nepochybuju, že jste si toho všimli, vrátila jsem se ke klasickému vzhledu menu, i když pořád klikacímu. Nějak netoužím po novotách, mít klikací ikonky v obrázku designu a podobně:D:D Komu se to líbí, tak ať, každý máme jiný vkus, nemám s tím problém, ale u sebe na blogu to mít nechci.
Komu se nezobrazuje tak, jak by měl, nebo si nejste jisti, jak by měl vypadat, tak se podívejte na screen.. pokud máte širokoúhlou obrazovku či monitor, pravděpodobně Vám nesedne až do konce, tedy do okrajů Vaší stránky, pokud by Vám to hoodně vadilo, je to Vaše věc:D


Aktuální informace..?!!

29. listopadu 2009 v 23:06 | Lowiska |  Aktuálně na blogu

Tákže, všimli jste si, že ten "odporný" nadpisek zvrchu pod záhlavím zmizel. To znamená, že jsem už doma:) Jsem happy, to víte že jo.. Starý dobrý režim nastává:D Takže už vážně ale.. nic vážného se nezmění, články budou z větší části opět přednastavené, ale né vždy, budu se zde objevovat častěji.

Ohledně icq ale nastává změna, vlastně né změna, ale navracení se do "starých kolejí", tedy online nejspíš večer, přes den a odpoledne?? Máloo mááálo... téměř vůbec. Chtěla jsem Vás jen informovat :) Taky zde čekejte v nejbližší době (hodiny, dny?) překvapení.. kdo tuší, ať si to, prosím, nechá pro sebe, děkují:D

Jizvy..

29. listopadu 2009 v 9:42 | Lowiska |  Make-up
Jak se zbavit avataru v komentářích blogu?

23. listopadu 2009 v 20:33 | Lowiska |  Návody - BLOG
Blog.cz na nás přišel s novým vylepšením, týkající se komentářů. Kromě drobnosti v podobě lišty na vybrání přezdívky či jména (zobrazí se tam i jméno Vašeho blogu a křestní jméno a příjmení v případě, že to máte navoleno v profilu), se Vám tam zobrazuje takový mini "avatar". Můžete tam navolit buď svůj vlastní, nebo jej jednoduše zrušit. Jak?

Takhle: přihlašte se do administrace vašeho blogu-nastavení-obecné-zaškrtněte "Zobrazit avatar"

Není nic jednoduššího. Kdyby s tím měl někdo problém, nechť se ozve do komentářů.